اسفند 6, 1399

بازار خرید انلاین

مجله راهنمای خرید از اینترنت

خرید گردنبند

خرید گردنبند طلا و غیر طلا ، انواع گردنبند به همراه لینک خرید

در میان انواع زیور الات خرید گردنبند یکی از محبوبترین ها به حساب می آید. که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت. و در انتها لینک خرید گردنبند طلا و گردنبند غیر طلا با قیمت مناسب را برای شما قرار خواهیم داد.

زیورآلات، اشیا تزئینی کوچکی هستند. که برای زینت شخصی به صورت سنجاق ، حلقه یا انگشتر، گردنبند، گوشواره و دست‌بند و غیره استفاده می‌شوند. این اشیا می‌توانند به بدن انسان یا لباس او متصل باشند. قرن هاست که فلزات (غالباً به صورت ترکیب با سنگ‌های جواهر)، مواد پایه‌ای رایج برای جواهرات بوده‌اند.

زیورآلات می‌تواند از تعداد زیادی ماده ساخته شود. سنگ‌های قیمتی و مواد مشابه مانند کهربا، مروارید، فلزات گرانبها، مهره و صدف به‌طور گسترده به عنوان زیورآلات استفاده شده‌اند.

اگر قصد خرید سایر زیورآلات را دارید حتما از لینک زیر دیدن کنید:

گردنبند:

گردنبندها به مدل‌های مختلفی هستند: زنجیر با یا بدون آویز (نگین)، گردنبند طوقی (که مانند دستبند به دور گردن بسته می‌شود و آویزان نیست)، گردنبندهای بلند که می‌توان یک لا یا دو لا انداخت و…

تاثیر مدل گردنبند:

امروزه مدل‌های مختلفی برای گردنبند وجود دارد که استفاده از آنها به مدل صورت و بالاتنه و لباس شخص مرتبط است. گردنبند طوقی برای گردن‌های بلند مناسب است ولی برای گردن‌های کوتاه مناسب نیست. البته گردنبندهای طوقی خیلی باریک برای گردن‌های خیلی بلند و باریک مناسب نیستند. برای گردنهای کوتاه گردنبند دوتایی ظریف خوب است (که باید با لباس یقه هفت یا یقه باز پوشیده شود ). برای افرادی با شانه‌های مایل یا چاق، گردنبندهای ظریف رشته‌ای مهره دار یا مدل‌های هندسی (مثلاً مکعبی) مناسب می‌باشد.

گردنبند نباید روی مرز یقه لباس قرار بگیرد. با لباس یقه صاف بهتر است گردنبند استفاده نشود و به جای آن گوشواره استفاده شود. با یقه بسته مانند یقه پولو زنجیرها و آویزهای ظریف کم ارزش به نظر می‌رسند اما چند لایه گردنبند بلند و چندتایی پر زرق و برق مناسب است. برای تاپ‌ها وبلوزهای رکابی گردنبندهای بلند چند رشته‌ای مناسب است.