اسفند 6, 1399

بازار خرید انلاین

مجله راهنمای خرید از اینترنت

خرید ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی + انواع ماشین لباسشویی + لینک خرید

در این مطلب در مورد خرید ماشین لباسشویی در انواع مختلف موجود در بازار مثل: ماشین‌های لباس‌شویی سطلی ، ماشین‌های لباس‌شویی دوقلو ، ماشین‌لباس‌شویی تمام اتوماتیک صحبت خواهیم کرد. و نکات و ویژگی های مهم در هنگام خرید راخواهیم گفت. و لینک خرید از فروشگاه معتبر را قرار خواهیم داد. تاشما بتوانید خریدی راحتر داشته باشید.

خرید ماشین لباسشویی

ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای رخت‌شویی به کار می‌رود.

قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود. بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند. اکثر ماشین‌های لباسشویی با چرخاندن لباس درون غلطک‌های فلزی پرآب این کار را انجام می‌دهند. جهت نفوذ عمیق‌تر آب درون پارچه و نیز زدودن چربی‌ها و لکه‌ها از مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی استفاده می‌شود.

بیش تر ماشین‌های لباسشویی خودکار هستند و با یک فرایند الکترونیکی کنترل می‌شوند. با استفاده از دکمه اتوماتیک برنامه‌ای برای ماشین تنظیم می‌شود تا بر همان مبنا لباس‌ها را با استفاده از آب گرم یا آب خنک یا ولرم تمیز کند. کارهای اصلی ماشین‌های لباسشویی عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آب‌کشی لباس‌ها و خشک کردن محدود آب لباس‌ها از طریق چرخاندن سریع آن‌ها که برخی از ماشین‌های لباسشویی لباس‌های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می‌کنند.

انواع ماشین‌لباس‌شویی

رایج‌ترین گونه‌های ماشین لباس‌شویی خانگی عبارتند از:

۱- ماشین‌های لباس‌شویی سطلی که تنها دارای یک مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند

۲- ماشین‌های لباس‌شویی دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دارای دو مخزن، یکی برای شستشو و دیگری برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند.

۳- ماشین‌لباس‌شویی تمام اتوماتیک که درب مخزن آن‌ها ممکن است در جلو یا بالای ماشین باشد. و پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، کلیهٔ مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.

نکات مهم در هنگام خرید ماشین لباسشویی

صفحه نمایش: این قابلیت برای ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک می باشد. و بر روی آن میتوان نوع شست وشو و دیگر امکانات را مشاهده کرد.

جهت بازشدن در: در ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک معمولا از سمت چپ و راست باز می شود. و در ماشین لباسشوی سطلی و دو قلو از بالا باز می شود.

پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: ماشین های تمام اتوماتیک معمولا دارای برنامه ها وحالت های خاص هستند. مثل: آبکشی و چرخش ، شست‌وشوی سریع ، تنظیم دمای اب و غیره

قفل کودک: اگر بچه کوچک در منزل دارید حتما به این ویژگی در هنگام خرید دقت کنید.

رتبه انرژی: این ویژگی در کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه برق شما بسیار مهم می باشد. بهترین گزینه ماشین لباسشویی با مصرف انرژی +++A می باشد.

سرعت چرخش موتور: این ویژگی مخصوصا در زمان خشک کردن بسیار مهم است. مثلا سرعت چرش 1000 دور در دقیقه. یعنی ماشین لباسشویی در هر دقیقه 1000 دور میزند. و در هر ثانیه حدود 16 دور.

قابلیت اضافه کردن لباس حین کار: این یک قابلیت خاص است که مخصوصا زمانی که عجله دارید و لباسی جا مانده است میتواند مفید باشد. البته نبود این قابلیت خیلی مهم نیست.

ظرفیت دیگ: یکی از مهمترین ویژگی ها و اولین ویژگی که باید در نظر بگیرید. معمولا برای یک خانواده 4 نفره ظرفیت 5-7 کیلو گرم ظرفیت خوبی است. البته باز هم بستگی به میزان لباس های شما دارد.

 اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید حتما از لینک زیر دیدن فرمایید. در این لینک ده ها ماشین لباسشویی با کیفیت و قیمت مناسب موجود می باشد.